Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شما می توانید راه خود را به جوان خوردن شما

شما می توانید راه خود را به جوان خوردن شما


شما متوجه کلاژن کلمه در اکثر کرم مراقبت از پوست، به خصوص ضد چروک کرم? اگر شما بدونم چه کلاژن است، خوب، به سادگی پروتئین در تمام بدن را ارگان ها و بافت است.

کلاژن از چسب معنای یونانی 'kolla' مشتق شده است. با توجه به MediLexicon، کلاژن است خانواده از مولکول های ژنتیکی متفاوت که همه تنظیمات منحصر به فرد سه گانه ای از زیر واحد پلی پپتیدی سه شناخته شده به عنوان زنجیره های آلفا است.

حدود 16 نوع کلاژن وجود دارد اما در حدود 90 درصد از collagens در بدن هستند از نوع I، II و III. Collagens در بدن انسان هستند قوی و انعطاف پذیر با نوع کلاژن کششی ویژه بودن و هستند واقع قوی تر از فولاد.

پوست از سه لایه اپیدرم درم و hypodermis ساخته شده است و آن را در درم که کلاژن است یافت می شود. برای استحکام پوست است و خاصیت ارتجاعی و از دست دادن کلاژن باعث چین و چروک و باعث تضعیف غضروف در مفاصل. در واقع شما سن تولید کلاژن بدن را کاهش می دهد باعث چین و چروک, خطوط ریز و نرمش های روزانه پوست را کاهش می دهد. اما قبل از رسیدن شما به آن ضد کرم های پیری، نگه دارید.

کلاژن مانند سیمان است که همه چیز را به هم متصل است. کلاژن تولید شده توسط بدن چندین نقش مهمی در سلامت است. اگر این تخلیه شده است کلاژن مکمل ممکن است برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی استفاده می شود.

در حالی که اکثر کرم های ضد چروک حاوی کلاژن و الاستین, آنها بیش از حد متراکم برای نفوذ به پوست و اغلب به سادگی بر روی سطح باقی بماند. همچنین با تعدادی از مواد شیمیایی موجود در کرم های بتوان آنها را در دسترس بالقوه پیری به عنوان مخالف کنترل آن تسریع آن می تواند. کلاژن پشتیبانی ساختاری قدرت و برخی از کشش در بدن می دهد. به غیر از تعویض و ترمیم پوست مرده نیاز سلول های آن نیز عمل می کند به عنوان به عنوان ارگان پوشش محافظ مانند کلیه ها.

کاهش کلاژن 40 سالگي به بعد اتفاق می افتد و در مورد زنان آن کاملا به شدت پس از یائسگی کاهش می دهد. پس چگونه شما اطمینان حاصل شود کلاژن نگهداری می شود خوب، به سادگی چوب به یک رژیم غذایی درست.

محصولات سویا حاوی جنيستئين، که به کیفیت تولید کلاژن. به همین ترتیب، سبزیجات سبز تیره لوتئین آنتی اکسیدان است که کمک می کند تا بدن تولید کلاژن است.

قرمز میوه ها و سبزیجات حاوی lycopenesl است که منبع بسیار خوبی برای افزایش کلاژن است. به همین ترتیب میوه های غنی از ویتامین C مانند پرتقال، لیمو و توت فرنگی و آلو و همچنین ماهی مثل ماهی آزاد و ماهی تن و cashews، گردو، بادام و آجیل برزیل کمک.

در واقع همه اینها حاوی امگا-3 اسیدهای چرب است که کمک به بدن افزایش کلاژن. به همین ترتیب بذر کتان نیز سالم چربی امگا 3 است.

غذاهای غنی از گوگرد محتوا مانند سبز و زیتون سیاه و سفید، خیار و کرفس می تواند کمک کند. کلید است واقعا خوردن یک رژیم غذایی متعادل است که می تواند کمک به تولید کلاژن.