Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فنجان چای گیاهی می تواند کمک به مبارزه با سرطان پستان

فنجان چای گیاهی می تواند کمک به مبارزه با سرطان پستان

چای گیاهی سنتی نگه دارید ممکن است کلید به مبارزه با سرطان پستان دانشمندان ادعا می کنند.

عصاره گیاه شناخته شده به عنوان باکره را پوشش، که به عنوان چای دارویی در برخی از کشورها استفاده می شود قادر به کشتن سلول های سرطانی در لوله آزمایش می تواند.

چای گیاهی است که در حال حاضر توسط زنان روستایی پاکستان است که سرطان پستان مست، اما تا به حال استفاده از آن به عنوان درمان فرهنگ عامه در نظر گرفته شده است.

تحقیقات دانشمندان در استون و دانشگاه بیرمنگام و Russells سالن بیمارستان دادلی، آن را حاوی عوامل ضد سرطان قوی است که عمل به تنهایی یا در ترکیب مقابل گسترش سلول های سرطانی را نشان می دهد.

آزمايشات نشان داد آنها رشد سلول در پنج ساعت برنامه بازداشت و آنها را به مرگ در عرض 24 ساعت ایجاد می شود.

گیاهی است که ساقه گیاه شناسی به نام Fagonia، در مناطق خشك، کویر از پاکستان و هند و آفریقا و نقاط اروپا یافت می شود.

استاد هلن گریفیث و استاد Amtul تحقیق مجلس، که مطالعه، گیاهی چای ساخته شده از عصاره گياه سلول های سرطانی را از بین می برد اما بر خلاف متعارف شيمي درماني، درمان هنوز سلول های پستان طبیعی آسیب نتیجه کاهش عوارض جانبی در بر داشت.

گزارش از سرطان پستان در پاکستان يك عصاره گیاه را نشان می دهد عوارض جانبی جدی مانند از دست دادن مو ماشه، رها در خونی تعداد یا اسهال.

تحقیقات منتشر شده در مجله علمی PloS یک عصاره حال مکانیزم رمان است که نقص در سلول DNA است که به طور معمول رشد تومور را مقاومت در برابر درمان می تواند در بر داشت.

پاسخ DNA اختلال نه تنها اجازه می دهد تا سرطان به رشد, آن همچنین مانع از راه آثار شیمی درمانی است که در اثر آن را کاهش می دهد.

استاد مجلس گفت: بيمارستان کوچک 100 مایلی شمال لاهور پاکستان شروع چای گیاهی با استفاده از 40 سال پیش برای درمان بیماران مبتلا به سرطان پستان.


او گفت: "اگر چه ما نمی تواند کلمه درمان را در این مرحله استفاده از آن را به نگه داشتن آنها را در بهبودی، ظاهر می شود.

'با این حال، برای مدت زمان طولانی بدون از دست دادن موهای خود را و یا قرار دادن در مقدار زیادی از وزن و یا دچار عوارض جانبی سمی دیگر مربوط به شیمی درمانی زندگی می کنند, بنابراین ما مطمئن هستیم در این عصاره چیزی برای کمک است.'

او گفت: تست های ایمنی دقیق را در داروی براساس عصاره مورد نیاز.

در حال حاضر چای گیاهی برای درمان آسیایی ها استفاده می شود اما ممکن است وجود دارد عوارض مختلف بيماران قفقازی وی افزود.

گریفیث استاد گفت: بیشتر تحقیقات در مورد نیاز برای ایجاد نقش عصاره در سرطان مدیریت و آن در حال حاضر باید نشان داده شود که این عصاره موثر در کشتن سلول های سرطانی درون بدن به عنوان آن را در یک آزمایشگاه است.

او گفت: گام های بعدی به شناسایی کدام عنصر گیاه برای کشتن سلول های سرطانی با نهایت آزمایش در حال اجرا با بیماران مبتلا به سرطان است.

گفت: دکتر Caitlin Palframan سیاست مدیر در دستیابی به موفقیت پستان سرطان: ' برخی از مهم ترین سرطان مبارزه با مواد مخدر است که ابتدا از گیاهان مشتق شده است.

"عنوان اين تحقيق در مرحله بسیار اولین ما نمی دانم مدتی که آیا داروهای مشتق شده از این گیاه موثر در درمان سرطان پستان داشته باشد اما ما مشتاقانه منتظر دیدن هر گونه پیشرفت.

"ما زنان مبتلا به سرطان پستان است که با توجه به استفاده از هر گونه درمان های گیاهی برای گفتگو با دکتر خود را ابتدا به عنوان برخی ممکن است تداخل با جریان سرطان درمان راهنمایی کند."

اما Pennery مدیر بالینی پستان سرطان مراقبت، گفت: 'پژوهش های بیشتری برای ساخت در این مقیاس کوچک آزمایشگاهی کار تا به امروز لازم نخواهد بود.'