Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عصاره خرفه پشتیبانی کنترل قند خون

عصاره خرفه پشتیبانی کنترل قند خون


یک مطالعه بالینی جدید تایید اثر مثبت بندر· آسانا، عصاره خرفه گیاه (گل oleracea L.)، در سطح قند خون در بزرگسالان مبتلا به ديابت نوع 2.

دوسوکور، کنترل شده با پلاسبو کارآزمایی بالینی اثر بخشی و ایمنی عصاره خرفه در کنترل قند خون منتشر شد در بهار امسال در مجله غذاهای دارویی توسط Wainstein و همکاران al.1. كارآزمايي باليني اثر طراحی شده بود و عصاره ایمنی خرفه در بهبود کنترل قند و فشار خون و چربي در بزرگسالان مبتلا به ديابت نوع 2. شصت و سه نفر دریافت 180 میلی گرم در روز و یا دارونما مطابق دوره یا 12 هفته.

هموستاز گلوکز توسط اندازه گیری سطح Hb1Ac، نشانگر طولانی مدت برای کنترل قند خون و که بستگی به غلظت گلوکز خون و منعکس کننده سطح میانگین قند خون بیش از دو تا سه ماه قبل قرار می گرفت. یافته ها نشان می دهد که عصاره خرفه Frutarom را در بهبود کنترل قند خون در بيماران ديابتي نوع 2 موثر است به عنوان كاهش در HbA1c نشان داد. پس از 12 هفته از درمان افراد HbA1c کاهش قابل توجهی را تجربه کرده.

رودی سایمونز Ph.D.، مدیر محصول برای خرید بهداشت Frutarom می گوید "با توجه به آمار متناوب در دیابت ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جهانی بهداشت Portusana را مطالعه نتایج بسیار امیدوار کننده است". گزارش WHO افزایش چشمگیر از 108 میلیون مورد بالغ دیابت در سال 1980 (4.7 درصد از جمعیت جهان) به 422 میلیون در سال 2014 (8.5 درصد از جمعیت) نشان داد. شیوه زندگی ناسالم و همچنین رژیم غذایی نامتعادل و عدم ورزش، دلیل اصلی برای این افزایش نگران کننده محسوب می شوند.

Portusana عصاره گیاهی از گیاه خرفه مشترک oleracea گل، گیاه با استفاده های طولانی سنتی را به عنوان غذا و دارو در منطقه مدیترانه ای ساخته شده است. دانشمندان در Frutarom عصاره Portusana از بالاترین کیفیت خرفه، استخراج ترکیبات فعال آن تمرکز. "ما به كنترل كيفي Portusana در طول روند ساخت آن از مواد اولیه منابع به محصول نهایی" سایمونز را توضیح می دهد. "با استفاده از تکنولوژی انحصاری EFLA® HyperPure در طول فرآیند تولید ما نیز اطمینان از رعایت Portusana جدید تا سال 2015/1933 PAH مقررات برای سطوح حداکثر PAHs در مواد غذایی مکمل های."

نتیجه این مطالعه قبلی یافته های قبلی، باز نرم افزار محاکمه Frutaromگیاه تسریع استخراج برای کوتاه مدت و بلند مدت پشتیبانی برای کنترل قند خون به عنوان گواه توسط گلوکز خون نشانگر HbA1c نشان دادن را تایید می کند.

"پرتو نگرانی روز افزون بر ظهور جهانی دیابت این اخیر پشتیبانی از انتشار یافته است که عصاره گیاه تسریع Frutarom را متناسب با کاملا در یک رژیم غذایی سالم برای کسانی که نیاز به کنترل و حفظ سطح قند سالم" صرفا سایمونز. "نیاز به دوز بسیار کوچک — 180 میلی گرم در روز — و طعم خفیف بسیار است."