Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه درمان های گیاهی به شما بدهد می تواند تسکین علائم یائسگی

چگونه درمان های گیاهی به شما بدهد می تواند تسکین علائم یائسگی


اگر شما در حال تجربه علائم یائسگی، شما سعی کنید مواد غذایی مبتنی بر سویا ممکن است وسوسه یا مکمل های گیاهی برای رهایی. اما این اصطلاح درمان گیاهی واقعا کار کند?

تجزیه و تحلیل جدید می گوید این درمان می تواند به کاهش متوسطی در برخی ارائه — اما نه همه--علائم یائسگی. تجزیه و تحلیل، به رهبری محققان از مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس هلند بیش از 60 مطالعات قبلی است که آزمایش مختلف گیاهی درمان, از جمله برخی از غذاهای حاوی سویا و درمان های گیاهی را مورد بررسی قرار.  در مجموع، محققان و تحليل 62 مطالعات مربوط به زنان 6,653.

تجزیه و تحلیل نشان داد که ایزوفلاون سویا در مواد غذایی و مکمل ها بهبود یافته است برخی از علائم یائسگی از جمله کاهش متوسطی در گرگرفتگی و خشکی واژن اما قابل توجهی شبانه کم نکرد.

ایزوفلاون نوع فیتو ترکیبات گیاهی مشتق شده است که استروژن می تواند تقلید است. غذاهای سرشار از ایزوفلاون سویا توفو tempeh میسو و natto هستند.

مکمل های گیاهی

مطالعه که گیاهان دارویی مختلف علائم یائسگی بهبود یافت. یکی این بود که منبع غنی از فیتواستروژن formononetin بیوکانین ای دايدزئين و کاربرد جنيستئين، شبدر قرمز. شبدر قرمز با پیشرفت در شبانه اما نه با تعداد دفعات گرگرفتگی همراه بود.

داروهای گیاهی جدیدتر مانند گمراه 731 عصاره جدا شده از rhaponticum ریواس و pycnogenol عصاره پوست درخت کاج تعداد گرگرفتگی در طول مدت 24 ساعت کاهش می یابد. زیرا شواهد محدود است اما محققان می گویند، آزمایشات بیشتری مورد نیاز است.

جالب توجه است، محققان دریافتند که cohosh سیاه و سفید مکمل و چینی گیاهان دارویی مانند دونگ رعایت، است که به طور گسترده ای برای کاهش علائم یائسگی استفاده می شود، هنوز علائم یائسگی کم نکرد.

نتایج بودند کمی از مخلوط کیف می گوید زنان متخصص بهداشت هالی L. تاکر، دکتر

"برخی از این مطالعات بهینه سازی گرگرفتگی، اما هنوز عرق شبانه یا شبانه اما نه گر نمایش در، دکتر تاکر می گوید. "تا پیام را که به خانه که اگر علایم شدید یائسگی شما باید پزشک خود را ببینید و نمی ترسم برای درمان مشکل واقعی است که کمبود هورمون است."

علائم یائسگی هستند در نتیجه از دست دادن هورمون استروژن که برای بسیاری از زنان با روش های درمانی به تنهایی درمان نمی شود، او می گوید.

"حتی اگر یائسگی یک رویداد طبیعی زندگی است و نه هر کس مبتلا به کمبود هورمون است، افرادی که دچار کمبود هورمون نیست بد در مورد نیاز به هورمون برای درمان این مشکل را احساس کنند" او می گوید.

مکمل های حمل خطر

این مطالعات زنان بسیاری از میل طبیعی بیشتر گیاهی جایگزین برای علائم یائسگی می گوید دکتر تاکر را مشخص می کنم. بسیاری از زنان را به استفاده از روش های درمانی به جای هورمون درمانی جایگزین به دلیل نگرانی از عواقب بهداشتی را انتخاب کنید.

اما تا کنون هیچ یک از روش های درمانی قابل ملاحظه ای موثر ثابت است.

زنان با علائم یائسگی خفیف است که به دنبال تسکین سویا را به رژیم غذایی خود را از طریق غذا اضافه کنید اما به دکتر خود صحبت قبل از مکمل، تلاش می گوید دکتر تاکر باید.

شما یک نسخه برای مکمل نیاز ممکن است اما مکمل هنوز خطر می گوید دکتر تاکر ادامه دهند. به عنوان مثال, مطالعات نشان داده اند که استفاده بیش از حد برخی از سویا مکمل می تواند افزایش خطر یک زن برای انواع خاصی از سرطان.

یائسگی است زمان مناسبی برای زنان را به سهام خود عادات بهداشتی — مانند رژیم غذایی و ورزش — و به معاینه منظم از پزشک سلامت زنان، دکتر تاکر را می گوید.


اخبار مرتبط