Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خبر بد برای افراد مبتلا به دندان شیرین یک مطالعه جدید نشان می دهد که قند می تواند به مغز آسیب

خبر بد برای افراد مبتلا به دندان شیرین یک مطالعه جدید نشان می دهد که قند می تواند به مغز آسیب


پژوهشگران در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که فروکتوز - نوع قند به طور طبیعی در میوه ها و سبزیجات یافت یافت بلکه موجود در نوشابه و شیرینی - خسارت سلول های مغز و می تواند منجر به طیف گسترده ای از بیماری دیابت و بیماری های قلبی به آلزایمر و ADH.


دانشمندان تغذیه گروه موش برای شش هفته با فروکتوز که آب (معادل به مورد لیتر نوشیدنی های روز برای انسان). سپس آنها آنها را در پیچ و خم، کنار موش است که تنها آب نوشید تا به حال قرار داده است. موش که فروکتوز مصرف شده بود دو تا زمانی به حرکت پیچ و خم به عنوان تنها آب گروه، با همان سطح آموزش - نشان می دهد که خاطرات خود مختل شده بود صورت گرفت.


با این حال وجود دارد یک نتیجه مثبت آزمایش: یک اسید چرب امگا 3 به نام دوکوزاهگزانوييک اسيد و یا DHA, معکوس تغییرات خطرناک تولید شده توسط فروكتوز به ظاهر شد.


گروه سوم از موش هاي صحرايي که روغن بذر کتان تغذيه شدند عصاره سرشار از امگا 3 و همچنین آب فروکتوز به پیچ و خم حرکت تقریبا به سرعت گروه فقط آب.DHa به طور طبیعی در ماهی (به خصوص ماهی آزاد)، آجیل و برخی سبزیجات یافت می شود.


"DHA نه فقط یک یا دو ژن تغییر; به نظر می رسد الگوی کل ژن بازگشت به حالت عادی، قابل توجه است که فشار"شیا یانگ نویسنده ارشد این مطالعه می گوید.