Welcome to Risun فن آوری زیستی وارز!

Tel:+86-29-8610-0730
رده محصول
تماس با ما

تلفن:+ 86-29-8610-0730

فکس:+ 86-29-8610-5620

ایمیل: sale@risunextract.com

وب: www.risunextract.com

عصاره هسته انگور

عصاره هسته انگور

هسته انگور ExtractProduct نام: هسته انگور منبع ExtractBotanical: L.Part پس روی استفاده می شود: ظاهر دانه: قرمز قهوه ای پودری. مشخصات: 95% Proanthocyanidins; روش PolyphenolsTest 85%

جزئیات محصول

Risun Inc فن آوری زیستی یکی از تولید کنندگان پیشرو عصاره هسته انگور و تامین کنندگان، به خرید کارخانه منبع طبیعی خالص و 100٪ طبیعی دانه انگور از کیفیت بالا و قیمت پایین عصاره.

دانه های انگور، عصاره

نام محصول: دانه انگور، عصاره

گیاه شناسی منبع: Vitis Vinifera L.

قسمت مورد استفاده: دانه

ظاهر: قرمز قهوه ای پودر.

مشخصات: 95% Proanthocyanidins; 85% پلی فنول

روش تست: اشعه ماوراء بنفش

فعالیت فارماکولوژیک

انسان مورد گزارش و نتایج آزمایشگاهی و حیوانی مطالعات نشان می دهد که انگور عصاره دانه پودر ممکن است مفید برای درمان بیماری های قلبی مانند بالا خون فشار و کلسترول بالا. با محدود کردن اکسیداسیون چربی phenolics در دانه های انگور خطر ابتلا به بیماری های قلبی مانند با مهار تجمع پلاکت و کاهش التهاب ممکن است کاهش دهد. در حالی که مطالعات امیدوار کننده پژوهش های بیشتری از جمله مطالعات طولانی مدت در انسان در مورد نیاز به تایید اولیه یافته. سیاهرگ ها موجود در دانه های انگور است رسوراترول است که ممکن است تداخل با سرطان سلول رشد و تكثير و همچنین القاء آپوپتوز میان انواع عوارض بالقوه chemopreventive.

فعالیت های بیولوژیکی

تحقیقات اولیه نشان می دهد که انگور دانه عصاره پودر دیگر ممکن است ضد بیماری، مانند در مدل آزمایشگاهی ممکن است خواص: 1) زخم — شتاب ترمیم پوست آسیب دیده در موش. پوسیدگی دندان 2)--phenolics دانهدانه انگور proanthocyanidins ناشی از رشد اندوتلیال عروقی عامل و ممکن است مهار سوخت و ساز قند خوراكي و تاخیر رشد برخی از باکتری باعث پوسيدگي دندان.  3) پوکی استخوان--دانه انگور، عصاره افزایش تراکم استخوان و قدرت در تجربی حیوانات. 4) سرطان--پوست دانه انگور proanthocyanidins کاهش تومور اعداد و کاهش بدخیمی های ببلّمس. 5) آسیب های ماوراء بنفش به پوست —proanthocyanidins غذایی ممکن است محافظت در برابر سرطان و ارائه مکمل برای حفاظت از کرم های ضد آفتاب.

جزئیات بسته بندی:

وزن: 25 کیلوگرم در هر گالن. بسته بندی در کیسه پلاستیکی دو با کاغذ درام خارج یا هر مشتریان درخواست. ذخیره سازی: فروشگاه در ظرف سرد و خشک و خوب مهر و موم شده; دور از نور قوی رطوبت و / گرما. عمر مفید: دو سال تحت محیط مشخص شده.


Hot Tags: عصاره هسته انگور، تولید کنندگان تامین کنندگان فروش قیمت پایین کیفیت بالا کارخانه عرضه, خالص طبیعی 100% طبیعی
محصولات مرتبط